ERJ-S12F6980U
PanasonicPanasonic
ERJ-S12F6980U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S12F6980U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 698 OHM 1% 3/4W 1812
Duomenų lapai: ERJ-S12F6980U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-S12F6980U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S12F6980U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 698 OHM 1% 3/4W 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 664408 pcs Duomenų lapas ERJ-S12F6980U.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 698 Ohms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai ERJS12F6980U
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 698 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film