ERJ-S12D1502U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S12D1502U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 15
Duomenų lapai: 1.ERJ-S12D1502U.pdf2.ERJ-S12D1502U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-S12D1502U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S12D1502U Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 416904 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-S12D1502U.pdf2.ERJ-S12D1502U.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 15 kOhms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai ERJS12D1502U
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15 kOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film