ERJ-S08J360V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-S08J360V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S08J360V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 36 OHM 5% 1/4W 1206
  • Pranešimas
ERJ-S08J360V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S08J360V Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 36 OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ERJ
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai ERJS08J360V Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas ERJ-S08J360V Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 36 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES SMD 36 OHM 5% 1/4W 1206 Dengimas, būsto tipas Thick Film