ERJ-S08F5760V
PanasonicPanasonic
ERJ-S08F5760V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S08F5760V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 576 OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: ERJ-S08F5760V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-S08F5760V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S08F5760V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 576 OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1743246 pcs Duomenų lapas ERJ-S08F5760V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Atsparumas 576 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai ERJS08F5760V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 576 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film