ERJ-S06F1603V
PanasonicPanasonic
ERJ-S06F1603V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S06F1603V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 160K OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: ERJ-S06F1603V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-S06F1603V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S06F1603V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 160K OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2853109 pcs Duomenų lapas ERJ-S06F1603V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 160 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ERJS06F1603V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 160 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film