ERJ-S06D3320V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S06D3320V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas 0805 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 33
Duomenų lapai: 1.ERJ-S06D3320V.pdf2.ERJ-S06D3320V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-S06D3320V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S06D3320V Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 1750372 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-S06D3320V.pdf2.ERJ-S06D3320V.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 332 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ERJS06D3320V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 332 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film