ERJ-S03F8451V
PanasonicPanasonic
ERJ-S03F8451V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S03F8451V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 8.45K OHM 1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: ERJ-S03F8451V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-S03F8451V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S03F8451V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 8.45K OHM 1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2574612 pcs Duomenų lapas ERJ-S03F8451V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 8.45 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJS03F8451V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8.45 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film