ERJ-S03D34R0V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S03D34R0V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 34
Duomenų lapai: 1.ERJ-S03D34R0V.pdf2.ERJ-S03D34R0V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-S03D34R0V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S03D34R0V Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 2242568 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-S03D34R0V.pdf2.ERJ-S03D34R0V.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 34 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJS03D34R0V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 34 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film