ERJ-S03D3301V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S03D3301V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 3.
Duomenų lapai: 1.ERJ-S03D3301V.pdf2.ERJ-S03D3301V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-S03D3301V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S03D3301V Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 2189075 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-S03D3301V.pdf2.ERJ-S03D3301V.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 3.3 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJS03D3301V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.3 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film