ERJ-S030R00V
PanasonicPanasonic
ERJ-S030R00V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S030R00V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 0 OHM JUMPER 1/10W 0603
Duomenų lapai: ERJ-S030R00V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-S030R00V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S030R00V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 0 OHM JUMPER 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4106646 pcs Duomenų lapas ERJ-S030R00V.pdf
Tolerancija Jumper Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 0 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJS030R00V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0 Ohms Jumper 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film