ERJ-S02F1802X
PanasonicPanasonic
ERJ-S02F1802X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S02F1802X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 18K OHM 1% 1/10W 0402
Duomenų lapai: ERJ-S02F1802X.pdf
  • Pranešimas
ERJ-S02F1802X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S02F1802X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 18K OHM 1% 1/10W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1273097 pcs Duomenų lapas ERJ-S02F1802X.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 18 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai ERJS02F1802X
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film