ERJ-S02F11R8X
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-S02F11R8X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S02F11R8X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 11.8 OHM 1% 1/10W 0402
  • Pranešimas
ERJ-S02F11R8X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S02F11R8X Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 11.8 OHM 1% 1/10W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.1W, 1/10W
Įtampa - suskirstymas 0402 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ERJ
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai ERJS02F11R8X Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas ERJ-S02F11R8X Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 11.8 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 11.8 OHM 1% 1/10W 0402 Dengimas, būsto tipas Thick Film