ERJ-S02D68R0X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S02D68R0X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 68
Duomenų lapai: 1.ERJ-S02D68R0X.pdf2.ERJ-S02D68R0X.pdf
  • Pranešimas
ERJ-S02D68R0X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S02D68R0X Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 1006124 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-S02D68R0X.pdf2.ERJ-S02D68R0X.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 68 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai ERJS02D68R0X
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 68 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film