ERJ-PB6D4222V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-PB6D4222V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-PB6D4222V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 42.2K OHM 0.5% 1/4W 0805
Duomenų lapai: 1.ERJ-PB6D4222V.pdf2.ERJ-PB6D4222V.pdf3.ERJ-PB6D4222V.pdf4.ERJ-PB6D4222V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-PB6D4222V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-PB6D4222V Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 42.2K OHM 0.5% 1/4W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ERJ
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai ERJPB6D4222V
P21203TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas ERJ-PB6D4222V Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO 2
Išplėstas aprašymas 42.2k Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.5%
apibūdinimas RES SMD 42.2K OHM 0.5% 1/4W 0805 Dengimas, būsto tipas Thick Film