ERJ-PB3D3001V
PanasonicPanasonic
ERJ-PB3D3001V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-PB3D3001V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 3K OHM 0.5% 1/5W 0603
Duomenų lapai: 1.ERJ-PB3D3001V.pdf2.ERJ-PB3D3001V.pdf3.ERJ-PB3D3001V.pdf4.ERJ-PB3D3001V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-PB3D3001V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-PB3D3001V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 3K OHM 0.5% 1/5W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 3 kOhms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJPB3D3001V
P20335TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3 kOhms ±0.5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film