ERJ-PB3B4300V
PanasonicPanasonic
ERJ-PB3B4300V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-PB3B4300V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 430 OHM 0.1% 1/5W 0603
Duomenų lapai: 1.ERJ-PB3B4300V.pdf2.ERJ-PB3B4300V.pdf3.ERJ-PB3B4300V.pdf4.ERJ-PB3B4300V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERJ-PB3B4300V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-PB3B4300V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 430 OHM 0.1% 1/5W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 430 Ohms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai P19929DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 430 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film