ERJ-PA3J241V
PanasonicPanasonic
ERJ-PA3J241V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-PA3J241V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 240 OHM 5% 1/4W 0603
Duomenų lapai: 1.ERJ-PA3J241V.pdf2.ERJ-PA3J241V.pdf3.ERJ-PA3J241V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-PA3J241V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-PA3J241V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 240 OHM 5% 1/4W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2902654 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-PA3J241V.pdf2.ERJ-PA3J241V.pdf3.ERJ-PA3J241V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 240 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJPA3J241V
P240BZTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 240 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film