ERJ-PA3F1962V
PanasonicPanasonic
ERJ-PA3F1962V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-PA3F1962V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 19.6K OHM 1% 1/4W 0603
Duomenų lapai: 1.ERJ-PA3F1962V.pdf2.ERJ-PA3F1962V.pdf3.ERJ-PA3F1962V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-PA3F1962V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-PA3F1962V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 19.6K OHM 1% 1/4W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4411627 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-PA3F1962V.pdf2.ERJ-PA3F1962V.pdf3.ERJ-PA3F1962V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 19.6 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 19.6 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film