ERJ-PA2J224X
PanasonicPanasonic
ERJ-PA2J224X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-PA2J224X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 220K OHM 5% 1/5W 0402
Duomenų lapai: 1.ERJ-PA2J224X.pdf2.ERJ-PA2J224X.pdf
  • Pranešimas
ERJ-PA2J224X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-PA2J224X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 220K OHM 5% 1/5W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4489782 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-PA2J224X.pdf2.ERJ-PA2J224X.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 220 kOhms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai ERJPA2J224X
P17207TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 220 kOhms ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film