ERJ-PA2F15R0X
PanasonicPanasonic
ERJ-PA2F15R0X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-PA2F15R0X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 15 OHM 1% 1/5W 0402
Duomenų lapai: 1.ERJ-PA2F15R0X.pdf2.ERJ-PA2F15R0X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-PA2F15R0X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-PA2F15R0X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 15 OHM 1% 1/5W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2693536 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-PA2F15R0X.pdf2.ERJ-PA2F15R0X.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 15 Ohms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai P17213DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film