ERJ-P6WF2942V
PanasonicPanasonic
ERJ-P6WF2942V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-P6WF2942V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 29.4K OHM 1% 1/2W 0805
Duomenų lapai: 1.ERJ-P6WF2942V.pdf2.ERJ-P6WF2942V.pdf3.ERJ-P6WF2942V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-P6WF2942V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-P6WF2942V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 29.4K OHM 1% 1/2W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 708712 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-P6WF2942V.pdf2.ERJ-P6WF2942V.pdf3.ERJ-P6WF2942V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 29.4 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ERJP6WF2942V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 29.4 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film