ERJ-P14J623U
PanasonicPanasonic
ERJ-P14J623U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-P14J623U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 62K OHM 5% 1/2W 1210
Duomenų lapai: 1.ERJ-P14J623U.pdf2.ERJ-P14J623U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-P14J623U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-P14J623U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 62K OHM 5% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2033444 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-P14J623U.pdf2.ERJ-P14J623U.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 62 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai ERJP14J623U
P62KASTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 62 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film