ERJ-P06J111V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-P06J111V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-P06J111V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 110 OHM 5% 1/2W 0805
Duomenų lapai: 1.ERJ-P06J111V.pdf2.ERJ-P06J111V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ERJ-P06J111V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-P06J111V Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 110 OHM 5% 1/2W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6092877 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-P06J111V.pdf2.ERJ-P06J111V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ERJ
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai ERJP06J111V
P110ADTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas ERJ-P06J111V Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO 2
Išplėstas aprašymas 110 Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES SMD 110 OHM 5% 1/2W 0805 Dengimas, būsto tipas Thick Film