ERJ-M1WSJ16MU
PanasonicPanasonic
ERJ-M1WSJ16MU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-M1WSJ16MU
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.016 OHM 5% 1W 2512
Duomenų lapai: ERJ-M1WSJ16MU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ERJ-M1WSJ16MU specifikacijos
Dalies numeris ERJ-M1WSJ16MU Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.016 OHM 5% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 266868 pcs Duomenų lapas ERJ-M1WSJ16MU.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 16 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai ERJM1WSJ16MU
P16TTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.043" (1.10mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 16 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element