ERJ-M03NF10MV
PanasonicPanasonic
ERJ-M03NF10MV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-M03NF10MV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 1% 1/4W 0603
Duomenų lapai: 1.ERJ-M03NF10MV.pdf2.ERJ-M03NF10MV.pdf
  • Pranešimas
ERJ-M03NF10MV specifikacijos
Dalies numeris ERJ-M03NF10MV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.01 OHM 1% 1/4W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5936 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-M03NF10MV.pdf2.ERJ-M03NF10MV.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)