ERJ-L1WKF50MU
PanasonicPanasonic
ERJ-L1WKF50MU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-L1WKF50MU
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 1% 1W 2512
Duomenų lapai: ERJ-L1WKF50MU.pdf
  • Pranešimas
ERJ-L1WKF50MU specifikacijos
Dalies numeris ERJ-L1WKF50MU Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.05 OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 226038 pcs Duomenų lapas ERJ-L1WKF50MU.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai ERJL1WKF50MU
P50MTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 50 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film