ERJ-L14UJ27MU
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-L14UJ27MU
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.027 OHM 5% 1/3W 1210
Duomenų lapai: 1.ERJ-L14UJ27MU.pdf2.ERJ-L14UJ27MU.pdf
  • Pranešimas
ERJ-L14UJ27MU specifikacijos
Dalies numeris ERJ-L14UJ27MU Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.027 OHM 5% 1/3W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 945879 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-L14UJ27MU.pdf2.ERJ-L14UJ27MU.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 27 mOhms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai ERJL14UJ27MU
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 27 mOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film