ERJ-L06KF47MV
PanasonicPanasonic
ERJ-L06KF47MV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-L06KF47MV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.047 OHM 1% 1/4W 0805
Duomenų lapai: ERJ-L06KF47MV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERJ-L06KF47MV specifikacijos
Dalies numeris ERJ-L06KF47MV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.047 OHM 1% 1/4W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 465898 pcs Duomenų lapas ERJ-L06KF47MV.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 47 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)