ERJ-L03KF47MV
PanasonicPanasonic
ERJ-L03KF47MV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-L03KF47MV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.047 OHM 1% 1/5W 0603
Duomenų lapai: ERJ-L03KF47MV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERJ-L03KF47MV specifikacijos
Dalies numeris ERJ-L03KF47MV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.047 OHM 1% 1/5W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 529436 pcs Duomenų lapas ERJ-L03KF47MV.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 47 mOhms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Cut Tape (CT)