ERJ-B3CJR11V
PanasonicPanasonic
ERJ-B3CJR11V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-B3CJR11V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.11 OHM 1/2W 0805 WIDE
Duomenų lapai: ERJ-B3CJR11V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-B3CJR11V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-B3CJR11V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.11 OHM 1/2W 0805 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 539035 pcs Duomenų lapas ERJ-B3CJR11V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 0/ +200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0508 Dydis / Matmenys 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Serija ERJ Atsparumas 110 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Kiti vardai ERJB3CJR11V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 110 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film