ERJ-B3BF1R2V
PanasonicPanasonic
ERJ-B3BF1R2V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-B3BF1R2V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 1.2 OHM 1/3W 0805 WIDE
Duomenų lapai: ERJ-B3BF1R2V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-B3BF1R2V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-B3BF1R2V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 1.2 OHM 1/3W 0805 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 429970 pcs Duomenų lapas ERJ-B3BF1R2V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0508 Dydis / Matmenys 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Serija ERJ Atsparumas 1.2 Ohms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Kiti vardai ERJB3BF1R2V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.2 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film