ERJ-B2BF6R8V
PanasonicPanasonic
ERJ-B2BF6R8V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-B2BF6R8V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 6.8 OHM 1W 1206 WIDE
Duomenų lapai: ERJ-B2BF6R8V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-B2BF6R8V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-B2BF6R8V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 6.8 OHM 1W 1206 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 372774 pcs Duomenų lapas ERJ-B2BF6R8V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0612 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 6.8 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Kiti vardai ERJB2BF6R8V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6.8 Ohms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film