ERJ-B1CFR047U
PanasonicPanasonic
ERJ-B1CFR047U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-B1CFR047U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.047 OHM 2W 2010 WIDE
Duomenų lapai: ERJ-B1CFR047U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-B1CFR047U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-B1CFR047U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.047 OHM 2W 2010 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104002 pcs Duomenų lapas ERJ-B1CFR047U.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1020 Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Serija ERJ Atsparumas 47 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Kiti vardai ERJB1CFR047U
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film