ERJ-A1BF2R2U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-A1BF2R2U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 2.2 OHM 1.33W 2512 WIDE
Duomenų lapai: ERJ-A1BF2R2U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-A1BF2R2U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-A1BF2R2U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 2.2 OHM 1.33W 2512 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 205019 pcs Duomenų lapas ERJ-A1BF2R2U.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Serija ERJ Atsparumas 2.2 Ohms
Galia (vatais) 1.33W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Convex Kiti vardai ERJA1BF2R2U
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±1% 1.33W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Convex Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film