ERJ-8RQJR68V
PanasonicPanasonic
ERJ-8RQJR68V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-8RQJR68V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.68 OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: ERJ-8RQJR68V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-8RQJR68V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-8RQJR68V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.68 OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1610876 pcs Duomenų lapas ERJ-8RQJR68V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Atsparumas 680 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai ERJ8RQJR68V
P.68PTR
P0.68PTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 680 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film