ERJ-8GEYJ511V
PanasonicPanasonic
ERJ-8GEYJ511V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-8GEYJ511V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 510 OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: ERJ-8GEYJ511V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-8GEYJ511V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-8GEYJ511V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 510 OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5402443 pcs Duomenų lapas ERJ-8GEYJ511V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Atsparumas 510 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)