ERJ-8ENF93R1V
PanasonicPanasonic
ERJ-8ENF93R1V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-8ENF93R1V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 93.1 OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.ERJ-8ENF93R1V.pdf2.ERJ-8ENF93R1V.pdf3.ERJ-8ENF93R1V.pdf4.ERJ-8ENF93R1V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-8ENF93R1V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-8ENF93R1V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 93.1 OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Atsparumas 93.1 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)