ERJ-8ENF4702V
PanasonicPanasonic
ERJ-8ENF4702V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-8ENF4702V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 47K OHM 1% 1/4W 1206
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-8ENF4702V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-8ENF4702V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 47K OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Atsparumas 47 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)