ERJ-8ENF2211V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-8ENF2211V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-8ENF2211V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 2.21K OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.ERJ-8ENF2211V.pdf2.ERJ-8ENF2211V.pdf3.ERJ-8ENF2211V.pdf4.ERJ-8ENF2211V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-8ENF2211V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-8ENF2211V Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 2.21K OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ERJ