ERJ-8CWJR025V
PanasonicPanasonic
ERJ-8CWJR025V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-8CWJR025V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.025 OHM 5% 1W 1206
Duomenų lapai: 1.ERJ-8CWJR025V.pdf2.ERJ-8CWJR025V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-8CWJR025V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-8CWJR025V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.025 OHM 5% 1W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 775977 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-8CWJR025V.pdf2.ERJ-8CWJR025V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±75ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Atsparumas 25 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai ERJ8CWJR025V
P0.025BWTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 25 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film