ERJ-8BWFR012V
PanasonicPanasonic
ERJ-8BWFR012V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-8BWFR012V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.012 OHM 1% 1W 1206
Duomenų lapai: ERJ-8BWFR012V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-8BWFR012V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-8BWFR012V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.012 OHM 1% 1W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 270258 pcs Duomenų lapas ERJ-8BWFR012V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Atsparumas 12 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai ERJ8BWFR012V
P.012AUTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 12 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film