ERJ-8BQJR82V
PanasonicPanasonic
ERJ-8BQJR82V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-8BQJR82V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.82 OHM 5% 1/2W 1206
Duomenų lapai: ERJ-8BQJR82V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-8BQJR82V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-8BQJR82V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.82 OHM 5% 1/2W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1465034 pcs Duomenų lapas ERJ-8BQJR82V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Atsparumas 820 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai ERJ8BQJR82V
P17676TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film