ERJ-8BQF7R5V
PanasonicPanasonic
ERJ-8BQF7R5V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-8BQF7R5V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 7.5 OHM 1% 1/2W 1206
Duomenų lapai: ERJ-8BQF7R5V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-8BQF7R5V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-8BQF7R5V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 7.5 OHM 1% 1/2W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1524243 pcs Duomenų lapas ERJ-8BQF7R5V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Atsparumas 7.5 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai ERJ8BQF7R5V
P17621TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 7.5 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film