ERJ-6RED57R6V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-6RED57R6V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 57.6 OHM 0.5% 1/10W 0805
Duomenų lapai: 1.ERJ-6RED57R6V.pdf2.ERJ-6RED57R6V.pdf3.ERJ-6RED57R6V.pdf4.ERJ-6RED57R6V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-6RED57R6V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-6RED57R6V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 57.6 OHM 0.5% 1/10W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 57.6 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ERJ6RED57R6V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 57.6 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film