ERJ-6GEYJ331V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-6GEYJ331V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-6GEYJ331V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 330 OHM 5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: ERJ-6GEYJ331V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERJ-6GEYJ331V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-6GEYJ331V Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 330 OHM 5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6006578 pcs Duomenų lapas ERJ-6GEYJ331V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ERJ
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai P330ADKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 41 Weeks
Gamintojo kodas ERJ-6GEYJ331V Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 330 Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES SMD 330 OHM 5% 1/8W 0805 Dengimas, būsto tipas Thick Film