ERJ-6ENF56R0V
PanasonicPanasonic
ERJ-6ENF56R0V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-6ENF56R0V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 56 OHM 1% 1/8W 0805
  • Pranešimas
ERJ-6ENF56R0V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-6ENF56R0V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 56 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 56 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ERJ6ENF56R0V
P56.0CTR
P56CTR
P56CTR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 56 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film