ERJ-6ENF4301V
PanasonicPanasonic
ERJ-6ENF4301V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-6ENF4301V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 4.3K OHM 1% 1/8W 0805
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-6ENF4301V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-6ENF4301V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 4.3K OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 4.3 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Cut Tape (CT)