ERJ-6CWJR010V
PanasonicPanasonic
ERJ-6CWJR010V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-6CWJR010V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 5% 1/2W 0805
Duomenų lapai: ERJ-6CWJR010V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-6CWJR010V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-6CWJR010V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.01 OHM 5% 1/2W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 995986 pcs Duomenų lapas ERJ-6CWJR010V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±75ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Serija ERJ Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ERJ6CWJR010V
P19208TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film