ERJ-6CWFR011V
PanasonicPanasonic
ERJ-6CWFR011V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-6CWFR011V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.011 OHM 1% 1/2W 0805
Duomenų lapai: ERJ-6CWFR011V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERJ-6CWFR011V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-6CWFR011V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.011 OHM 1% 1/2W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 484897 pcs Duomenų lapas ERJ-6CWFR011V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±75ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Serija ERJ Atsparumas 11 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai P19197CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 11 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film