ERJ-6BWJR047V
PanasonicPanasonic
ERJ-6BWJR047V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-6BWJR047V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.047 OHM 5% 1/2W 0805
Duomenų lapai: ERJ-6BWJR047V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-6BWJR047V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-6BWJR047V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.047 OHM 5% 1/2W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 380668 pcs Duomenų lapas ERJ-6BWJR047V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 47 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ERJ6BWJR047V
P.047ARTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film